Volná grafika

"Jů, já chci tento dort!" aneb png dorty patřící do série mých bláznivých nápadů ...

9. listopadu 2014 v 11:44 | Miss Caroline

Ahoj, dnes Vám přináším tkzv. png dorty. Já vím, jsem šílená aneb cituji jedno mé affs: "Tak to se jen tak nevidí." Jinak kontrola affs již prakticky skončila a jsem si jistá, že alespoň jedno affs smažu. ;D :) Neměla jsem ten odkaz dávat do menu ... xD Každopádně doufám, že se Vám mé (ne)originální výtvory líbí. Tak a teď přejdu k "dortům" ... ;D

"Co bude dnes k večeři? Grafické nádobí od peří!" aneb png nádobí

16. října 2014 v 14:31 | Miss Caroline
Ahoj, dnes jsem si pro vás připravila jedno z mých nejnověších grafických výtvorů - grafické nádobí. Je to na podobném základě jako grafické hrnčíky, které jem již dělala. Každopádně tedydoufám, že se vám toto nádobí bude líbit. Původně jsem myslela, že jich udělám více, ale přiznám se, že se mi až tak moc nepovedly, což je přece jen zřejmé. O:) Část kterou jsem udělala se zkládá z: hrnce, náběračky (?), tácu a dvou talířů. Jako obrázky jsem použila svá docela oblíbená jídla, tedy až a hranolky, ale to je nakonec jedno. :D :) Budu ráda za každý názor na tyto (ne) originální výtvory. :)

"Maminko, já chci tenhle balónek!" | Png balónky

26. září 2014 v 14:22 | Toralei

Ahoj, já mám prostě potřebu něco na blog napsat. Pozastavení si ale naopak asi prodloužím. Tenhle týden byl děsný, obzváště středa. To jsem málem bouchla vzetky. Zkrátka dnes jsem si pro vás připravila ... png balónky. :) Jsem strašně nekrativní, co? (Myslím to vážně.) Prostě doufám, že se vám budou mé png balónky stejně jako hrníčky líbit. Vymyslela jsem si k tomu takový menší "slogan", takže tedy ta věta v nadpisu: "Maminko, já chci tenhle balónek!". Né, je to na nic. Jsem krativitou totálně mimo. Jinak dnešek byl tedy hrozný. Tedy hroný trapas: Na plavání mi trochu spadla podprsenka. "Ach, ten krásný pocit, když vám učitelka řekne, ať si upravíte plavky ..." Mám štěstí, že to viděly pouze holky. xD Kluci byly naštěstí vzadu. Fjů, já ty plavky asi vyhodím. Je mi jedno, že byly superově drahé. K tomu se mi rozbily mé "vodní brýle" a já když je nemám, tak tkzv. nefunguji správně. :D Jejda, nějak jsem se rozepsala. Tenhle článek se týká bálónků a ne mého života! Takže přejdu k nim:

PS: Který balónek se vám nejvíce líbí či naopak? Zkrátka děkuji za každý názor. :)

Tenhle balónek je podle mě strašně zajímavý. Osobně se mi líbí nejvíce. :D

To není můj šálek kávy a čaje! aneb png hrníčky

20. září 2014 v 12:07 | Toralei

Ahoj, v poslední době přidávám často články, kde jsou mé grafické vývory. O MH jsem zde zatím nepsala, jelikož mě nebaví psát o novinkách ze světa MH. xD Zkátka jsem vytvořila tkzv. hrníčky. Jak jsem se již v jednom článku zmínila, nastahovala jsem si do PS několik zajímavých tvarů, a tyto hrníčky patří právě mezi ně. Budu ráda za každý názor na tyto hrníčky. Který se vám nejvíce líbí či naopak. Mně osobně ten první, proto je také první. :D Jinak mám v plánu založit blogový fanclub. Co vy na to? Toť vše, s pozdravem Toralei.

Další png srdíčka s kočkami

10. září 2014 v 18:40 | Toralei
Ahoj, dnes jsem se rozhodla připravit pro vás další png srdíčka s kočkami. Do Photoshopu jsem si stáhla několik "tvarů" a chtěla jsem je nějak využít. Obrázky jsem použila stejné jako předtím, jen jsem srdíček udělala méně. Tyto srdíčka jsou čistě s kočkami, příště zkusím nějakou grafiku třeba s "pejsky". Co víc k tomu dodat: Budu ráda za každý názor na tyto srdíčka. Mně se osobně líbí nejvíce 1. srdíčko a pak 2., ale musím říct, že ty předchozí se povedly více. Je to asi tím, že tyto srdíčka nejsou vůbec ta obyčejná ...


♥ Png srdíčka ♥

6. září 2014 v 11:48 | Toralei
Tak, rozhodla jsem se, že udělám pár png srdíček. :) Nevím, o čem bych měla momentálně psát, ale to je jedno. Zkrátka jsem našla na "Google obrázky" několik hezkých obrázků koček, a pak koček se psy. Jak asi víte, já psům zrovna moc nefandím, ale některá plemena se mi vcelku líbí. Jinak bych byla ráda, kdyby jste mi napsali názor na tyto srdíčka do komentářů. Chtěla bych upřímně vědet, které se vám líbí nejvíce a které nejméně. Předem díky! Mně se líbí nejvíce první srídčko a pak třetí, dále šesté.
 
 

Reklama