Blog

Proč nejsem na blogu

21. června 2015 v 14:52 | Miss Caroline
Delší dobu jsem na blogu nebyla, vím. Důvodem je to, že jsem na Slovensku. Teď píšu z veřejného počítače, protože nikde v okolí není wi-fi, super... Příští týden bych měla být již zpět, ale těžko říct, kdy se rodiče rozhodnou již konečně vrátit.
A ještě: Až se vrátím, tak blog na dobro zruším. Ano, myslím to vážně. Ale s blogováním neskončím, jen se zase přesunu na jinou adresu. Více informací napíšu v dalším článku, zatím!

Nepříjemná aktivita

7. května 2015 v 16:38 | Miss Caroline
Název mluví za vše - moje aktivita není nejlepší a k tomu ani tkzv. "neobíhám". Ach, tahle povinnost mě opravdu vadí. Ale co, mám vyfocených pár fotek a vrhnu se na na design. Taktéž je ale pravděpodobné, že příští týden bude mít pozastavení. Budu mít týden volna, protože spolužáci jedou na rádoby školu v přírodě...

Tak, toto byla jedna z mých informacích, kterých je tady v poslední době často, zatím.

Tumblr

Problémy s počítačem = pozastavení

2. května 2015 v 19:51 | Miss Caroline
Mám problém, velký problém. Jelikož patřím mezi typy lidí, co chtějí za každou cenu urvat software zadarmo, stáhla jsem si bez antiviráku soubor ve kterém byl vir. Výsledek? Mám počítač plný reklam, otevírají se mi odkazy bez mého povolení atd. Musím si dát pozastavení, protože tohle opravdu nezváldnu. Bude trvat tak týden, pokud se toho zbavím dříve, tak skončí. Zatím!

Bez nápadu

26. dubna 2015 v 13:20 | Miss Caroline
Zdravím, (Karolína se uráčila ozvat, co?)
mohli jste očekávat, že vydám tento článek. Opravdu již nevím o čem psát a na téma týdne nemám dostatek inteligence, abych je začala psát. (Stejně to vždy byly nejhůře komentované články na blogu...) Pozastavení si nedám, avšak vás poprosím o radu. Co byste na blogu chtěli vidět za články? Napište mi to prosím do komentářů, moc by mi to pomohlo. Toť vše, M.C.

Ach, proč musím všechno kazit a flákat?

MM

Poslední urovnání affs...

12. dubna 2015 v 21:46 | Miss Caroline
Článek, kde se opět někdo může urazit. Nechci nikoho naštvat, ale už je to tak. V poslední době jste si mohli všimnout, že moje blogování silně upadá. Upřímně kdybych si na blogování nevypěstovala závislost okamžitě bych s ním praštila. Bohužel to ale nejde, a tak jediné co zvládnu se zbavit jednoho spřáteleného blogu, co mám již poměrně dlouho.

Krize

9. dubna 2015 v 12:56 | Miss Caroline
Co na to říct? Mám blogerskou krizi. Nenapadají mě žadné články a jít ven fotit nemohu - jsem nastydlá. S příběhem kterým píšu to asi ukončím, ne opravdu mě to nebaví. Začala jsem psát opět špatně. Musím již konečně zrušit ten můj debilní styl psaní... Co z toho všeho plyne? Dávám si pozastavení do 12.4. a snad se v té mé kebuli urodí nějaký nápad. S pozdravem M.C.

Příprava dalšího designu

23. března 2015 v 19:17 | Miss Caroline
Rozhodla jsem se, že vytvořím další design na blog, tentokrát s odděleným menu. Ráda bych byla ráda za každý názor na něj. Je opět s kočkou, co jiného bych použila. Opravdu nemám za potřebí mít na designu panenky jako tomu bylo kdysi, připadám si pak někdy trochu trapně, což ostatně vždy bez nároku na to, co dělám. Každopádně design naleznete zde. Barva stránka a písmen bude jiná, toto je jenom náhled pro přibližnou představu. :) Já vím, že je opět růžový, ale já si prostě nemohu pomoct i když růžovou nemusím. Na designech se mi ale líbí. Je něco potřeba na designu změnit? Ráda změním!

Celkové vyhodnocení kontroly affs

19. března 2015 v 15:32 | Miss Caroline
Ahoj!
Kontroly affs ze zapsali úplně všichni. I ti, od kterých bych to nečekala - Gala. Je za to vděčná, přesto ale někoho stejně vyhodím. Nedělám to ráda, ale přesto to udělám.
Vyhazuji tuto osobu. Tvá aktivita není nejlepší, ale ani dobrá. Je špatná. Přesto tě ale chápu, že časem člověka některé zájmy omrzí. Tvůj blog mám ale v oblibě, a tak si tě pouze přendám do "obílbených stránek". Byla jsi mým prvním affs, které jsem kdy v mé historii blogování měla. Pokud chceš, můžeš si mě v affs nechat, nic zvláštního se tím neovlivní, jen nebudu na tvůj blog tak často chodit...
Ostatní zůstavájí a když nakonec celou situaci zhodnotím nikdo nevypadl. Affs mám 8, spřátelím se pouze v jendom případě. Oblíbené stránky si budu přidávat pouze v případě, kdy mě někdo zaujme, ale nikomu rozhodně nebráním si mě do svých oblíbených stránek přidat, ocením to. :)
To bude tak vše, jak bych se vyjádřila. Nijak zdlouhavě, není to potřeba.

S pozdravem

• Miluji fialovou... Zdroj Google...

Kontrola affs

13. března 2015 v 21:05 | Miss Caroline
Nastal kotroly affs čas! Tedy většina affs, co mi zůstala mi vyhovuje, přesto bych si ráda alespoň jedno místo uvolnila, popřípadně bych si možná ještě s někým naposledy a pak tuto etapu s nabíráním affs zakončila...

Berte prosím v potaz to, že když se zapíšete, neznamená to, že v affs musíte automaticky zůstat a nebo naopak, když se někdo nezapíše, že musí být z mých affs vyhoštěn. Tak to u mě není.

2.) Přezdívka
1.) Adresa blogu
3.) Vyber si - fialová nebo modrá?

- Nedvila bych se kdyby někdo aneb všichni nepochopili moji otázku. Je to spíše demoverze ankety, kterou jsem líná vytvořit a navíc nevím, co dále napsat. Přesto to ale nějak souvisí, ale jak to neprozradím....
Kontrolu uzavřu až budu chtít, ano?

Dále bych ráda napsala: Komunita blogerek panenek Monster High mě v poslední době omrzuje (ne sběratelství). Je to tím, že čím dál častěji přicházím do kontaktu s blogerkami, co se věnují osobnímu blogování a to mě mění...

Pozastavení

25. února 2015 v 19:48 | Caroline, největší blbka v celém vesmíru
Ano, zase. Přiznám se, že mě v poslední době NIC neychází a NIC nejde, mám zabavenou všechnu elektroniku a mám chuť se zabít. Stres ze školy toto vše navyšuje. KONČÍM, fakt tohle nezvládám, na všechno kašlu. Někdy se vrátím, ale kdy to nevím. Pokud ne do dalšího víkendu, tak někdy za neurčitě dlouhou dobu. Možná ji nikdy... Zcvokávám, trpím depresemi, nedokáži ani napsat souvisle větu bez chyby. Ano, jsem ten největší debil na světě a je pro mě potupou jim být...
 
 

Reklama