Duben 2015

Focení.

30. dubna 2015 v 19:43 | Miss Caroline |  Mé fotografické experimenty
Nenapadlo by mě, že se dohrabu k dalšímu fotografování. To si zasouží aplauz, že? Upřímně věřím, že jsou obyčejné, ale bohužel...

DSC_0003

DSC_0003

DSC_0003

DSC_0003

DSC_0003

DSC_0003

DSC_0003

Jen tak pro informaci: Tato fotka je focená vzhůru nohama, panenka visí za osas hlavou dolů. Fotku jsem otočila a vzikl tento efekt ...

June - Úvod | Zkouším znovu psát příběh. |

28. dubna 2015 v 18:57 | Miss Caroline |  June
Ahoj, já jsem June Hunterová. Jsem rudovlasá teenagerka, která hlásá svou potrhlost a jedinečný styl. Žiji se svou opatrovnicí Evou, protože mě rodiče opustili s mým bratrem a sestrou z neznámých důvodů. Žiji ale samostatně, protože Eva nedokáže vystát typy lidí jako jsem já. Je tu jenom jen tak aby se neřeklo. Chodím na středním školu již několikátým rokem a mým snem je pracovat v hudebním světě. Eva má potřebu se každý rok nebo dva stěhovat do nového města, a tak zanedlouho opustíme přímořské městečko Cornucopiu, kde momentálně bydlíme. Následek neustálého přesouvaní je samota, která u mě převládá.
Dnes je to první den, kdy jsem nastoupila na mou novou střední školu. Dlouho tu nepobudu, prý jen několik dní. Eva již se sháněla po novém domě v nějakém městě, tak se nechám překvapit.
V Cornucopiu se mi líbí. Vyzařuje z něj pohoda a rozlehlá písečná pláž, kde se v létě koupali obyvatelé je k nezaplacení. V létě jsem se zde i já nadšeně koupala, ale teď s příchodem podzimu již vůbec. Voda začíná chladnout, občas i zaprší a já jsem zabraná do svých hudebních, malířských a spisovatelských projektů. Jen mi vadí tlak Evy - nelíbí se jí nic, co já provádím. Mimo jiné jsem docela v učení úspěšná. Mám jedničky, ale občas se i flákám.
Neuběhlo ani několik dní, co jsem začala chodit na střední školu v Cornucopiu a hned se musíme stěhovat. Eva je nemožná. Ani nezapadnu do kolektivu a okamžitě odjíždím. A potom jsou výčitky, že nemám přátele. Za to Eva je neustále obklopována svou partou. Několikrát s ní byla i na dovolené přes víkend. Já samozřejmě musela zůstat doma. Co bych dělala, kdyby se něco stalo? Mohla bych zapříčinit vyhoření domu, schopnost na to mám. Dnes mi chce moje opatrovnice a spolubydlící říct nějakou informaci. Co, to nevím.

"June!" zavolala mě Eva.
"Co je?!" odpověděla jsem nepříjemně a vylezla ze svého pokoje.
"Sbal si své věci, zítra se stěhujeme. Jo a ze školy jsem tě odhlásila," řekla poklidně a začala si volat se svou kamarádkou.

Já nereagovala. Cornucopi je skvělé. Měla jsem zde dokonce i jednu lidskou a zvířecí známost. To ale nic není, stejně tak dva roky. A tak mi ani není líto, že odjíždíme pryč. No, možná je. Toto přímořské městečko je pro mě důležitější než Eva. Nechám toho sténání. Pořád mluvím o tom, jak nesnáším Evu, mám ráda Cornucopiu a nemám přátele. Hodlám se tentokrát postavit výzvě a oblíbit si další nové město. A když ne, budou další...

Tak, názor? Líbila se vám alespoň trochu povídka? Chcete pokračování? ∞

Bez nápadu

26. dubna 2015 v 13:20 | Miss Caroline |  Blog
Zdravím, (Karolína se uráčila ozvat, co?)
mohli jste očekávat, že vydám tento článek. Opravdu již nevím o čem psát a na téma týdne nemám dostatek inteligence, abych je začala psát. (Stejně to vždy byly nejhůře komentované články na blogu...) Pozastavení si nedám, avšak vás poprosím o radu. Co byste na blogu chtěli vidět za články? Napište mi to prosím do komentářů, moc by mi to pomohlo. Toť vše, M.C.

Ach, proč musím všechno kazit a flákat?

MM

Karoline znovu ožívá! 4 | Pokračování konečně-nekonečného příběhu | Definitivní konec.

21. dubna 2015 v 15:50 | Miss Caroline |  Karoline znovu ožívá!
Toto je již definitivní závěr a konec. Nic více k tomu nenapíšu.

Ceny za bleskovku - Poznáš, co je na obrázku?

19. dubna 2015 v 3:00 | Miss Caroline |  Ceny pro vás
Srdečně zdravím!

Za dlouhou dobu jsem se vyžila ve Photoshopu, který jsem si "koupila". Dnes jsem konečně dodělala ceny za minulou bleskovku.

Samozřejmě, že jste mě neposlechly, že? ....


A tak já neposlechnu vás....muhehe...žádné diplomy nebo ikonky!

Teď znovu vážně: Vytvořila jsem si tvar květiny. ^^ A použila ho. (Jestli je vypadá jako kdyby ho okousala krysa, tak se omlouvám...) Takže všichni až na Andy Monster máte za cenu "kytičku".Ohodnoťe si je samy, já myslím, že jsou o trochu povedenější než jejich předchůdci....


Karoline znovu ožívá! 3 | Pokračování konečně-nekonečného příběhu

16. dubna 2015 v 19:02 | Miss Caroline |  Karoline znovu ožívá!

Ahoj! Připravila jsem si pokračování "Karoline ožívá!". Upřímně jsem byla docela rozpačitá při psaní a při hře více. Nemohu zahazovat budoucnost mé nejoblíbenější postavy v celé The Sims 3. Jinak pokud víte, nerada nic natahuji, a tak ještě budou 2-3 kapitoli a potom konec. I s Karoline. Potom možná ještě něco začnu psát, ale s jinou postavou. PS: ceny za bleskovku budou hned v příštím článku! :) A ještě: Kapitola má přes 600 slov, delší než minule. Kdo ji přečte, tak má můj obdiv. (Podle mě je 600 slov málo, ale co...)


Bleskovka - Poznáš, co je na obrázku?

15. dubna 2015 v 22:09 | Miss Caroline |  Soutěže
Srdečně zdravím! (Jak obyvkle bych vás jinak pozdravila, když nezapočítám bezduché "ahoj".)

Nicméně jsem se rozhodla (po dlouhé době, že?) k vytvoření bleskovky (stejně to bleskovka nebude, tak co...). Nejdříve se ale poptám, zda byste chtěli, abych napsala pokračování "Karoline znovu ožívá", protože zatím nad tím dívám s neelementární myslí. Jinak jak se vám líbí aktuální design? (Upřímně, ano?) Zvolila jsem pro design mou nejoblíbenější barvu - fialovou - lapač snů, bez kterého bych se neobešla - kočka - každodenní inspirace + můj stupidní citát "Jaro je krátké a život je krátký. Ale čím to je, že jsou krátké?". Dobře, ani mu pořádně nerozumím, to ale většině mých relevatních myšlenek. (Na to, že mi nebylo ani XIII se vyjadřuji dost divně, ouch. デコメ image of Pic Věk je stejně jenom číslo, pche.)
Teď jsem již silně odbočila a jak vidím, tak i zdržuji. Vzhůru k hlavnímu tématu!

1.) Napiš, co vidíš na fotce (více než jeden předmět...)
2.) Co je "to" povšené na ten strom?
3.) K čemu to slouží?
4.) Od koho toto přišlo (jaká civilizace ho používala)

5.) CO CHCEŠ NA CENU? Opavaž se napsat jakou chceš cenu, jinak...

♡

Poslední urovnání affs...

12. dubna 2015 v 21:46 | Miss Caroline |  Blog
Článek, kde se opět někdo může urazit. Nechci nikoho naštvat, ale už je to tak. V poslední době jste si mohli všimnout, že moje blogování silně upadá. Upřímně kdybych si na blogování nevypěstovala závislost okamžitě bych s ním praštila. Bohužel to ale nejde, a tak jediné co zvládnu se zbavit jednoho spřáteleného blogu, co mám již poměrně dlouho.

Karoline znovu ožívá! 2 | Pokračování konečně-nekonečného příběhu

10. dubna 2015 v 13:00 | Miss Caroline |  Karoline znovu ožívá!
POZASTAVENÍ STÁLE POKRAČUJE !
Zdravím! Je zde pokračování 1. kapitoli. Změnou ale je, že jsem přešla na ich formu, takže děj již vypráví Karoline. Podle mě je to lepší, více se mohu zaměřit na její pocity. Taktéž jsem se snažila omezit některá slova. A nakonec se snažit použít trochu "lepší" fotky. Každopádně budu ráda za každý názor... PS: Každý, kdo přečte úplně celou tuto kapitolu má moje uznání... má 662 slov....Krize

9. dubna 2015 v 12:56 | Miss Caroline |  Blog
Co na to říct? Mám blogerskou krizi. Nenapadají mě žadné články a jít ven fotit nemohu - jsem nastydlá. S příběhem kterým píšu to asi ukončím, ne opravdu mě to nebaví. Začala jsem psát opět špatně. Musím již konečně zrušit ten můj debilní styl psaní... Co z toho všeho plyne? Dávám si pozastavení do 12.4. a snad se v té mé kebuli urodí nějaký nápad. S pozdravem M.C.