Únor 2015

Zdánlivě konečně-nekonečný příběh, díl 1.

28. února 2015 v 11:39 | Miss Caroline |  Zdánlivě konečně-nekonečný příběh
Ano, jsem strašný člověk, neustále mívám deprese a měním názory. Aneb představuji vám Karoline Youngstreet, cestovatelku. Pojmenovala jsem ji po sobě, ale možná ji během příběhu přejmenuji. Budu ráda za každý názor, ano? :) Protože pouze v tomto případě budu pokračovat...

Karoline, celým jménem Karoline Youngstreet je cestovatelkou, která zbožňuje dobrodružství. Její velký zájem jsou bojová umění a meditace, ale i zahradničení, vaření, hraní šachů a psaní. To ale není zdaleka vše... Její nejoblíbenější navštívené místo je Čína. Ráda se tam vrací a poznává místní obyvatele a kulturu....

Pozastavení

25. února 2015 v 19:48 | Caroline, největší blbka v celém vesmíru |  Blog
Ano, zase. Přiznám se, že mě v poslední době NIC neychází a NIC nejde, mám zabavenou všechnu elektroniku a mám chuť se zabít. Stres ze školy toto vše navyšuje. KONČÍM, fakt tohle nezvládám, na všechno kašlu. Někdy se vrátím, ale kdy to nevím. Pokud ne do dalšího víkendu, tak někdy za neurčitě dlouhou dobu. Možná ji nikdy... Zcvokávám, trpím depresemi, nedokáži ani napsat souvisle větu bez chyby. Ano, jsem ten největší debil na světě a je pro mě potupou jim být...

Experimentování s novou digitální zrcadlovkou | Kočka u plechovek s barvou

22. února 2015 v 11:12 | Miss Caroline |  Mé fotografické experimenty
Zdravím! A přece jsem se dočkala! Konečně si mohu odškrtnout s mého "wishlistu" nový fotoaparát. A protože je mnohem složitější než ten předchozí, tak se s ní musím ještě naučit pracovat. Přesto jsem se pokusila vyfotit s ním několik fotek mé kočky Máji. Přiznávám, že jsem si na začátek vybrala těžší úkol, protože se kočka neustále hýbe, ale i tak myslím, že fotky vyfocené fotoaparátem jsou docela povedené. :)
Jaký je na fotky váš názor?
PS: Pracuji na novém designu, opět jednodušším, náhled zde.

Ceny za bleskovku | Aneb děs a hrůza v negativním pojetí ožívají!

21. února 2015 v 10:12 | Miss Caroline |  Ceny pro vás
Ahoj!
Bože, já ty ceny tak zkurnila, jsou to ty nejhorší, co jsem kdy udělala. -.- Bohužel k vám tedy musím být upřímná na rovinu napsat, že jsem na ceny naprosto zapomněla a tak jsem je dělala včera večer na rychlo a proto jsou nekvalitní, nepovedné a zkrátka tuším, že se vám vůbec nebudů líbit. Očekávám ale, že protože mi nikdo tady nedokže upřímně říct, jak jsou na nic...

Cena pro Maddie:


Novinky na blogu!

20. února 2015 v 13:10 | Miss Caroline |  Blog
Ahoj! Minulý článek byl totálně jednoduchý a já toto beru na vědomí. Bylo to jen provizorní, protože jsem momentálně bez nápadu, ale přesto myslím, že se v mé malé mozkovně něco urodilo! Inspiraci jsem našla u podle mě zajímavé blogerky Coneji a tím jsem si ji přidala do svých oblíbených odkazů. :) Tuším, že stále nevíte, co mám na mysli - nalezla jsem na jejím blogu takový příběh o "Caitlyn". V případě, že se v příběhu zobrazí postavy je tam fotka ze hry "The Sims". Náhodou jsem asi před 2 roky propadla hře "The Sims 3". Tísíce utracených peněz, žádný výsledek...A teď je mi toto konečně k něčemu užitečné. Už jsem si přeinstalovala všech svých 10 CD s dodatkami, kolekcemi a mohu začít. Další věc je, že pokud mi "nemažete med kolem huby", tak se vám aktuální jednoduchý líbí. Tedy alespoň usuzuji s komentářů. Myslím, že ho tu prozatím ponechám a potom se vrhnu do dalšího podobného. Předpokládám, že mě asi nechápete stále, píši na rychlo a neumím se v poslední době normálně vyjadřovat... Toť prozatím vše, zatím! :)

Do toho, vyzpovídej mě!

19. února 2015 v 15:14 | Miss Caroline
Článek zobrazující se na mnoho blogech. Můžeš si vyzpovídat adminku, takže se jí na něco otázat. Budu v příštím článku reagovat na vše. PS: Ceny za bleskovku budou již brzy hotové!

Moje top 3 nejoblíbenější kočičí plemena

17. února 2015 v 21:48 | Miss Caroline |  Kočky
Ahoj! Po delší době přidávám opět další příspěvek o kočkách! Pokud je mi známo, podobný článek jsem již psala, ale to bylo na mém bývalém blogu (myslím?). Každopádně jsem se tedy rozhodla, že napíši o svých nejoblíbenějších kočičích plemenách. A mimo: Možná se pustím do napsání nějaké kratší povídky-příběhu, ale nevím, zda to zvládnu. Obvykle, když něco začnu psát, tak to také nedokončím.

1.) Egyptská mau.

Když jsem navštívila Egypt, měla jsem jednu příležitost vydat se ven za brány hotelu do ulic Hurghady. Tam jsem si povšimla krásných pouličních koček, které se nazývají "egyptská mau", takže tedy egyptská kočka. Toto v ČR drahé a vzácné plemeno jsem si zamilovala. Tečkovaně stříbrné a zlaté kočky a kouřově šedé jsou pro mne úchvatné. Jedná se o "posvátné" egyptské kočky, které se vyznačují krátkou a lesklou srstí a také středně velkým svalnatým tělem, působí aktivním dojmem. Jen tak pro info, cena kočky se pohybuje kolem 70 000,- za kočku. (Mám na mysli z chovatelské stanice...) Trošku drahé, nemyslíte. Přesto bych ji ale moc chtěla mít. (V dospělosti.) Tedy až mi moje aktuální milovaná číča odejde na onen svět. Strašná předtava.

Bleskovka - Kočky!

16. února 2015 v 19:53 | Miss Caroline |  Soutěže
Ahoj! Myslím si, že bych se vám měla trochu, možná i více omluvit za mou "úžasnou" aktivitu. Co nadělám - mám i jiné starosti. Mimo jiné jsem se rozhodla, že si koupím nový fotoaparát, další digitální zrcadlovku. Dobře, já si ji sama nekoupím, koupí mi ji můj otec (tatínek). Jsem ráda, když mě v činnostech, které provadím podporuje. :) To ale není to o čem tento článek bude. Jedná se o bleskovku, čemuž již napovídá nadpis a zaměření bleskovky jsou mé oblíbené kočky. Otázky budou "jednoduché", protože předpokládám, že asi nejste žádní znalci koček (to ani já ne).

1.) Jsou pověry o tom, že černé kočky přinášejí co? (Náhodou já č. číčy zbožňuji!)
2.) Kolik hodin průměrně denně kočky prospí?
3.) Souvisí nějak kočky se starověkým Egyptem?
4.) Jaké čeledi je? (psovtí, kočkovití,..)

+ bonusová otázka (nemusíš vyplňovat)

5.) Mám v oblibě kočky? (Ok, tohle je dost debilní otázka, beru na vědomí...)

A ještě: Co chceš na cenu?

Chyb si nadělej kolik chceš, cenu ti udělám tak i tak. :)Zdroj fotky: Google.

Kdo zůstane a kdo půjde ven?! | Nekompromisní hodnocení affs!

11. února 2015 v 18:24 | Miss Caroline |  Blog
Budu přísná, moc přísná, někdo mi tu překáží, musí jít ven. Je to poprvé, co jsem se rozhodla hodnotit má affs. Nechci svými názory někoho urazit, ale opravdu nebudu někomu nalhávat. Vím, že se to někoho může dotknout, ale já myslím, že je možné přežít slušně vyjádřenou kritiku. Nebojte, tolik kritizovat nebudu.

Pokud chceš vědět (mé affs), můj názor na tebe klikni na celý článek. Tam se také dozvíš jestli tě v affs nechám.

Několik návrhů na články + focení nejnovější monsterky! | Aneb co si Caroline ještě neumane...

10. února 2015 v 10:25 | Miss Caroline |  Mé fotografické experimenty
Zdravím, překvapivě rychle mi naskočila dobrá nálada, což je u mě dosti neobvyklé, ano, jsem docela mrzout. Aktuální design s Frankie mi tak trochu nesvědčí, můj blog se netočí jen kolem monsterek, tedy já články o novinkách ze světa MH nepíši, když si úplně stejnou věc můžete přečíst na jiném blogu. Napadlo mě, že bych zde mohla začít psát i mé povídky, přiznám se, že mě to docela baví, ale nevím, kdo by chtěl číst kapitolu co obsahuje 500 slov, bohužel když se rozepíšu, tak neumím skončit. Jinak všimli jste si, že jsem vůbec nepoužila žadného smajlíka? ^^ Dobře, teď jsem toto vyvrátila, stejně ví někdo jak mohu na klávesnici vyťukat tento znak ^, prosím ?
Proč to vůbec dělám? V poslední době si připadám jako jiná osoba, mám chuť změnit si celé své stránky, tedy blog. Ty automatické reklamy od Blog.cz mě pěkně štvou, (ve slušném vyjádření) nemám z nich žádný výdělek. Ano, je mi teprve 12 let a myslím na peníze a zisk a bavení o burze je skvělé téma, ach, kdybych měla nějaké akcie, které by začaly stoupat nahoru... Toto ale není tím, o čem se zde ještě zmíním. Jsou to další fotky a tentokrát mé nejnovější monsterky, Spectry Vondergeist! (✿◠‿◠)