Prosinec 2014

Vánoční tag | Aneb ty nejserióznější odpovědi ode mě!

28. prosince 2014 v 11:05 | Miss Caroline |  TAGY
Ahoj, napadlo mě udělat vánoční tag, přesto, že Vánoce pro mě skončily Štědrým večerem, tedy možná nakonec i 2. svátkem vánočním. To ale není důležité, vlastně ani tento článek. Musím uznat, že mě neskutečně štve, že již za několik dní skončí mnou oblíbené vánoční prázdniny....no....udělám si v lednu vlastní.
Každopádně bych chtěla upozornit, že budu mít na několik dní pozastavení blogu, berte to na vědomí!

1.) Jaký film je v období Vánoc tvůj nejoblíbenější?

Princezna se zlatou hvězdou na čele a také Sůl nad zlato.

poster

2.) Jaká je tvá oblíbená vánoční barva?

Moje nejoblíbenější vánoční barva je asi zelená nebo červená, ale upřímně se na vánoční barvy nezaměřuji.

3.) Je Štědrý večer. Zůstaneš ve svém pyžamu/domácím oblečení nebo se hezky a společensky oblékneš a upravíš?

Toto mě ani nezajímá. Obléknu se, ale jestli se hezky upravím, tak to není v mém zájmu.

4.) Pokud bys tento rok mohla koupit jen jeden dárek, jen jedné osobě, pro koho by byl?

Pokud se počítá kočka jako osoba, tak mé milované Májušce. ♥ :) :3 :D (Jsem na kočky úchylná...)


5.) Otevíráš své dárky večer nebo ráno, a v kolik?

Otevírám je většinou bohužel až na 1. svátek vánoční a to v dopoledních hodinách.

6.) Upekla jsi někdy chaloupku z perníčků?

Jsem snad všemohoucí?! Ne, neupekla. :D

7.) Co děláš o vánočních prázdninách?

Většinou někam s rodiči jedu, tím myslím např. na hory... mimo jiné trávím i čas u notebooku.

8.) Máš nějaké vánoční přání?

Byla bych ráda, kdyby moji prarodiče, ale i rodiče přežili do dalších Vánoc, ale i já a ti lidé, které mám alespoň minimálně ráda.

9.) Jaká je Tvá oblíbená Vánoční vůně?

Mám ráda docela vůni cukroví.

10.) Jaké je Tvé oblíbené Vánoční jídlo/pochoutka?

Žádnou asi nemám, kapra nejím, mám raději lososa. Ale jinak možná řízky, nu což, nikdy asi neuvidím zlaté prasátko. Ale jinak masu nikdy moc nefadním, ale to i pro mě hnusnému bramborovému salátu...

Jestli jsem na něco ještě zapomněla, tak již odmítám dále odpovídat. Nechápu, jak jedna jistá blogerka a další mohly napsat tkzv. tag, ve kterém je 99 otázek... :D


Ceny za bleskovku č. 2 v rámci vánočních akcí na blogu!

26. prosince 2014 v 20:40 | Miss Caroline |  Vánoční akce na blogu 2014!
Musím uznat, že se mi vánoční akce na blogu nevydařily, chtěla jsem to vymyslet jinak, ale bohužel to se již nestane. Každopádně se moc omlouvám, že jsem ceny za minulou bleskovku o Frankie nezveřejnila již dříve, mrzí mě to... Dále jsem moc ráda za pozitivní komentáře z minulého článku ve kterém byly moje fotky z Prahy. Až se naskytne příležitost udělám další fotografický projekt jiného městu či podobně. Jinak bych vám chtěla oznámit, že nejspíše budu mít na několik dní pozastavení, abych mohla udělat jednu (ne)důležitou věc. Tak zatím! :)

Cena pro MH Zuzku:Cena pro ○Lagoonu○Blue○:Cena pro Ashlynkuashly:


Cena pro FlutterShimmer:


Cena pro Nessie:Toť vše a nezapomeňte: Mám na několik dní pozastavení, takže tedy neurčité. Určitě ale skončí do konce roku! (Tedy možná, co já vím. )


Můj fotografický projekt | Prague by Caroline

25. prosince 2014 v 19:35 | Miss Caroline |  Mé fotografické experimenty

Ahoj, jak se máte? Já docela dobře, jelikož jsem včera dostala k Vánocům Cleolei, již mou 14. monsterku, jsem z ní moc nadšená. Jako každý rok slavým Štědrý den v Praze ze které pocházím. Bohužel mě ale tyto Vánoce zklamaly, představovala jsem, že bude více sněhu, a tak jsem si na některé fotky sníh musela přidat či podobně. Fotky, které jsem se rozhodla poblikovat jsem slabě upravila v jednom jednoduchém programu, přesto jsem z nich nesmírně nadšená... No, nechte se předsvěčit samy, každému se líbí něco jiného... :) Jinak co se týče nového designu s Ghoulií, musím ještě předělat popisky, ale zatím z něj moc nadšená nejsem. Jaký je na to váš názor? :)


Tato fotka byla pořízená na Staroměstském náměstí a líbí se mi ze všech nejvíce. Samozřejmě, že je upravená, tedy jenom obloha. :)Takto přibližně vypadá originál, ale jedná se o jinou fotku. Tuto fotku jsem moc neupravovala, jen jsem přidala text.Opět fotka z Staroměstského náměstí. Přidala jsem několik světelných efektů.Fotka z nábřeží, na fotce Vltava, labutě a fotící osoba, přesněji to je Japonka. :D :)Poslední 7. fotka a to také nábřeží. Má působit nočním a tajemným efetkem.Líbil jsem vám můj fotografický projekt? Chcete udělat další? :) Předem děkuji za každý upřímný komentář.

Clawdeen RM a její prosincové focení 2014! - prezentace

22. prosince 2014 v 12:03 | Miss Caroline |  Mé fotografické experimenty
Ahoj, tak jsem se rozhodla, že vytvořím další prezentaci. Jsou v ní fotky z minulého focení Clawdeen a několik dalších, které jsem dodělala. Co se nich týče, nejsem s nimi zrovna moc spokojná, ale nevadí, já to přežiju... Samozřejmě jako u každého videa, co vytvořím vás budu znovu otravovat s nastavním vyšší kvality videa, protože ty fotky stojí ve velkém rozlišení na YT za nic... :D Předem děkuji. :)


Ceny za bleskovku č. 1 v rámci vánočních akcí na blogu!

21. prosince 2014 v 19:24 | Miss Caroline |  Vánoční akce na blogu 2014!

Ahoj, tak jsem se rozhodla uveřejnit ceny za předminulou bleskovku, doufám, že se vám alespoň trochu líbí, protože jsem si všimla až po vytvoření cen, že nejsou zrovna povedené...

Cena pro Lucy:


Bleskovka č. 1 - "Co víš o Frankie?" v rámci vánočních akcí na blogu 2014!

21. prosince 2014 v 10:00 | Miss Caroline |  Vánoční akce na blogu 2014!
Ahoj, minule jsem se vás u předminulé bleskovky ptala ně návrhy na témata bleskovek. Padla tam zmínka o tématu, které mi jee blízké, jsou jimi monsterky. Nakonec jsem si tedy z monsterek vybrala Frankie Stein, jednu ze základních monsterek a vůbec jednu z nejoblíbenějších z nich, tedy myslím... Jinak pracuji na dalších designu na blog, bližší náhled zde. :) Názor? :D A ceny za minulou leskovku udělám, co nejdříve...

1.) Jak se jmenuje mazlíček Frankie?
2.) Co je její mazlíček?
3.) Jaký je neoblíbený předmět Frankie?
4.) Který je naopak její oblíbený?
5.) Jaká je její oblíbená barva?
6.) Co chceš na cenu?


zdroj fotky: Google

Poznávačka č. 1 v rámci vánočních akcí na blogu 2014!

19. prosince 2014 v 17:31 | Miss Caroline |  Vánoční akce na blogu 2014!
Ahoj, už jen pár dní a je zde Štědrý večer! Jinak také jste rádi, že již začaly vánoční prázdiny? Já nesmírně, potřebuji si na několik dní od školy odpočinout. Tento článek se bude týkat vánočních akcí na blogu a jedná se tedy již o první článek do této rubriky. Celá poznávačka se skládá ze 4 obrázků panenek Monster High...

Snad každý ví, jak toto vyplnit, hlavně mi napište CO CHCETE NA CENU!


Rozpis mé aktivity - komentování na SB

17. prosince 2014 v 14:49 | Miss Caroline |  Blog
Napadlo mě, že bych mohla vytvořit rozpis mé aktivity, který by měl být momentálně aktuální. Důvodem je to, aby mezi námi nedošlo k nějakým konfliktům či podobně. Chtěla bych ale také zdůraznit, že mé moto při obíhání affs - komentování je: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, což znamená, že pokud ty často komentuješ na mém blogu, komentuji i na tvém. Samozřejmě, že po vás nechci žádné zázraky, jako vy po mně, čehož si velice cením... :)

Pondělí: Záleží na situaci, ale asi ne.
Úterý: Ano
Středa: Ano
Čtvrtek: Ne
Pátek: Ano
Sobota: Záleží na situaci, ale spíše ano.
Neděle: Záleží na situaci, v tomto případě nevím.

Takže na týden připadá obíhání affs 4-6x. Každopádně vám ale nemohu zaručit, že vždy se mi toto povede, důležitější je pro mne více škola než blog, přesto se ho budu snažit dodržovat.

Kdy bude kontrola affs?

Kontrola affs bude vždy jednou za 1,5 měsíce, pokud si ale všimnu, že nějaký SB nenapsal dlouho komentář na tento blog, udělám ji, aby nebylo neprávem vyhozeno. :) Ale...někdy ho mohu i vyhodit bez upozornění a kontroly!

V případě, že mám pozastavení blogu, neplatí z výše uvedených informacích nic!

Kraťoučké pozastavení blogu!

16. prosince 2014 v 15:30 | Miss Caroline |  Blog
Ahoj, chtěla bych vám zdělit, že si dávám do pátku, 19. (vrátím se v sobotu) pozastavení. Během této doby budu mít příležitost připravit několik bleskovek atd., které budou během vánočních prázdin nejspíše vycházet. To je od mě vše, tak zatím! :)

Clawdeen RM a její prosincové focení 2014!

14. prosince 2014 v 19:07 | Miss Caroline |  Mé fotografické experimenty
Krásný den Vám přeji, milé dámy! Ahoj, rozhodla jsem se, že udělám několik (pro mě až moc) fotek mé panenky Clawdeen Wolf Roller Maze. Nejsem si jistá, jestli se vám budou fotky líbit, v poslední době se strašně v focení zhoršuji, přesto se divím, že chci nadále ve focení pokračovat, vždyť je totálně na focení levá... (Nic proti levákům.) Někdy si ale naopak myslím opak toho, že fotím špatě. Každopádně naleznete plno lidí, co fotí lépe než vy, svět je obrovský...

A která fotka se vám líbí nejvíce? Napište mi do komentářů!
Jinak mám v plánu ještě udělat několik fotek s Clawdeen, pak vytvořím prezentaci, ve které budou právě tyto fotky a ještě tedy několik dalších...
A také se moc omlouvám, že Clawdeen je na fotkách docela rozcuchaná, foukal vítr...