Hola, hola škola volá!

1. září 2014 v 12:59 | Toralei
Jak asi už víte, začala škola. Já se upřímně do ní těšila, ikdyž jsem měla mít za novou třídní nejpřísnější a nejméně oblíbenou učitelku na škole. Myslela jsem si jaká to bude hrůza, navíc, nechala už několik dětí i propadnout. Již jsem ji měla na jeden předmět, a to ITC - práce s počítačem. V tomto případě působila hrozným dojmem. Když jsme byl již všichni nahnáni do třídy, paní učitelka se nám představila. Tento rok se moje třída rozpůlila na dvě třídy, jelikož přišly děti z jiné vesnice. Když začala mluvit, její hlas zněl "milionkrát" klidněji než když jsem ji slyšela. "Co se stalo?, zamumlala jsem si pro sebe. Bohužel mě štve, že jakmile potkám na chodbě nějakého spolužáka z druhé poloviny, tak se na mě podívá jako na vraha. Prostě mě tam všichni nesnáší kvůli mé kamarádce Tereze, která mi zničila moji popularitu minimálně o 40%. Jinak bych chtěla ještě "říct", že jsem nově spoluadminkou na blou mé kamarádky. Adresu zatím dávat nebudu, jelikož je blog ještě v totální rekonstrukci. Dále to, že nebudu možná obíhat affs každý den, jelikož půjdu koncem září na oční. Pokud se mi můj zrak zhorší, tak dostau brýle. Mám asi půl dioptrie na pravé oko. Navíc k tomu mám i veliké problémy se zádami a nechci, aby se mi to ještě více zhoršila a já musela n operaci, které se děsím. To bylo jen takové info, doufám, že vám to nebude až tak moc vadit. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Philipinolo Philipinolo | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 10:40 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-emballage/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-emballage/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama