Září 2014

"Maminko, já chci tenhle balónek!" | Png balónky

26. září 2014 v 14:22 | Toralei |  Volná grafika

Ahoj, já mám prostě potřebu něco na blog napsat. Pozastavení si ale naopak asi prodloužím. Tenhle týden byl děsný, obzváště středa. To jsem málem bouchla vzetky. Zkrátka dnes jsem si pro vás připravila ... png balónky. :) Jsem strašně nekrativní, co? (Myslím to vážně.) Prostě doufám, že se vám budou mé png balónky stejně jako hrníčky líbit. Vymyslela jsem si k tomu takový menší "slogan", takže tedy ta věta v nadpisu: "Maminko, já chci tenhle balónek!". Né, je to na nic. Jsem krativitou totálně mimo. Jinak dnešek byl tedy hrozný. Tedy hroný trapas: Na plavání mi trochu spadla podprsenka. "Ach, ten krásný pocit, když vám učitelka řekne, ať si upravíte plavky ..." Mám štěstí, že to viděly pouze holky. xD Kluci byly naštěstí vzadu. Fjů, já ty plavky asi vyhodím. Je mi jedno, že byly superově drahé. K tomu se mi rozbily mé "vodní brýle" a já když je nemám, tak tkzv. nefunguji správně. :D Jejda, nějak jsem se rozepsala. Tenhle článek se týká bálónků a ne mého života! Takže přejdu k nim:

PS: Který balónek se vám nejvíce líbí či naopak? Zkrátka děkuji za každý názor. :)

Tenhle balónek je podle mě strašně zajímavý. Osobně se mi líbí nejvíce. :D


Cena od Karol♥ - ,,Co znáš o mě a mém blogu?"

23. září 2014 v 20:45 | Toralei |  Ceny od vás
Nazdar!, rotzhodla jsem se nachvíli mrknout na blog a uveřejnit jednu cenu, co jsem dostala. Konečně jsem si tu rubriku založila - ceny od vás. Jako úplně nejnovější cenu sem dávám cenu za jednu jistou bleskovku o adnimnce blogu - Karol♥. Nebudu se tady ale rozepisovat a schrnu to. Tahle cena se mi strašně líbí, je prostě úžasná. Autorce za ní moc děkuji! :) Prostě kočky jsou u mě číslo 1. :D To je vše, mé pozastavení ale stále ještě trvá do pondělí, tak zatím! :)
Velmi dlouhé pozastavení

21. září 2014 v 14:07 | Toralei |  Blog
Srdečně vás zdravím a chtěla bych vám oznámit, že si dávám pozastavení. Na jak dlouho? Bude to na 1 týden. Takže tedy od 22. do 22.9. Můj týdenní playlist, který vydávám každé pondělí nebude, vyjde jindy. Během tohoto týdne nebudu na svém notebooku dělat skoro nic, dám si od něj "oddych". Jinak možná udělám "blogový fanclub", ale zatím nevím. Toť vše, mám tedy pozastavení na 1 týden.


Zdroj obrázku: Google

To není můj šálek kávy a čaje! aneb png hrníčky

20. září 2014 v 12:07 | Toralei |  Volná grafika

Ahoj, v poslední době přidávám často články, kde jsou mé grafické vývory. O MH jsem zde zatím nepsala, jelikož mě nebaví psát o novinkách ze světa MH. xD Zkátka jsem vytvořila tkzv. hrníčky. Jak jsem se již v jednom článku zmínila, nastahovala jsem si do PS několik zajímavých tvarů, a tyto hrníčky patří právě mezi ně. Budu ráda za každý názor na tyto hrníčky. Který se vám nejvíce líbí či naopak. Mně osobně ten první, proto je také první. :D Jinak mám v plánu založit blogový fanclub. Co vy na to? Toť vše, s pozdravem Toralei.


Mix fotek

19. září 2014 v 14:05 | Toralei |  Mé fotografické experimenty
Ahojky, dnes jsem nebyla ve škole, a tak píšu článek o něco dříve. Zkrátka jsem měla žaludeční problémy. Včera jsem vytvořila prezenatci s fotkami, které jsem vyfotila v srpnu a začátkem září. Zkrátka jsou to všechny fotky, které jsem nezařadila do žádné prezentace či článku. Zkrátka doufám, že se vám prezentace líbí, případně mi můžete dát "odběr" na YT, dát like tomuto videu - do ničeho vás ale rozhodně nenutím, budu prostě ráda za zhlédnutí tohoto "videjka".

PS: Kvalitu videa si prosím dejte na na 1180, pak se jedná o mé originální fotky. Mockrát děkuji!


Ceny za bleskovku - Co víš o admince tohoto blogu

17. září 2014 v 18:37 | Toralei |  Ceny pro vás
Nazdar kočky, ne, prostě ahoj. Dnes jsem se rozhodla uveřejnit ceny za minulou bleskovku. Konečně jsem si stáhla Photoshop. Tyhle malé ceny, ale celkově grafika se mi v něm dělá lépe než ve Photofiltru. Asi přejdu ze zkušební verze na plnou, ale momentálně nemám zapootřebí něco platit, tak si program asi nelegálně "cracknu". Teď už ale zkrátka předju opět k cenám. Doufám, že se vám líbí. Do PS jsem si stáhla několik zajímavých tvarů jako např. kytičku a hvězdičku a nějaká ta srdíčka.

Cena pro Lucinku:

Další ceny v celém článku.

Já, velká kopírka

16. září 2014 v 20:47 | Toralei |  Mé názory
Ahoj, omlouvám se, že jsem dnes nezveřejnila ceny. Nejsou ještě všechny hotové. Navíc jsem si omylem odinstalovala Photoshop (Nejsem ale debil? xD) Takže si ho musím znovu celý naistalovat. Doufám, že mám zálohované všechny moje styly apod. Nemám zapotřebí si to znovu instalovat. Jinak se mi konečně povedlo přihlásit pořádně na blog, takže jsem si mohla obnovit menu, které se mi úplně celé smazalo. Tyto uvedené věty se ale vůbec netýkají téma, o kterém chci mluvit. Kdo si přečetl nadpis, může usoudit, že se týká mě. Přiznám se, že jsem nad sebou přemýšelela a prohlásila jsem se za tkzv. kopírku. Už tím, že jsem si přivlastnila předzívku "Toralei" jsem naprostá kopírka. Tohle se ale týká plno jiných lidí, co blogují. Také jsem si všimla, že lidí, co se podepisují jako "Toralei" stále přibývá. No, řekla bych, že se tahle monsterka stává vcelku populární. Zkrátka docela uvažuji nad změnou přezdívky, ale ... Je to náročná věc, možná více než změna adresy blogu. Zase bych musela většině z vás 5x psát, že jsem si změnila přezdívku atd. (Nic prosti vám.) Dále jsem si na ni vzvykla, ale prostě mám strašný pocit. Jsem kopírka, jako všichni. Asi to s tím porušováním autorských práv přeháním, myslím, že něteří z vás také. Asi to na svém blogu zruším. Tohle byly docela negativní věty, co? Zkusím psát positivněji. Chtěla bych oznámit, že až vydám ceny za "bleskovku", tak si dám na pár dní pozastavení. Musím se také věnovat škole. Navíc v říjnu půjdu na oční a jestli se mi můj zrak zhoší dostanu brýle. TO NECHCI !!! Takže prostě pozastavení na pár dní. Začně asi zítra neboli dnes a nebo pozítří. Zkátka až uveřejním ty grafické ceny. To bude tak vše. S přání hezkého dne Toralei/Karolin. ;-/


Fotka zkopírovaná z Googlu

Ten songs of week | Playlist deseti písní č. 2

15. září 2014 v 13:25 | Toralei |  Ten songs of week

Ahojky, dnes už je to celý 1 týden od vydání "Ten songs of week". Snad se vám tento playlist bude líbit, dal mi vcelku dost práce. Jinak budu ráda, když mi do komentáře napíšete nějakou svou oblíbeno písničku, zpěváka/zpěvačku či skupinu. Předem díky!

Na 10. místě se umístil Tommie Sunshine's Megasix Smash-Up, můj oblíbený mix písniček z alba Teenage Dream od Katy Perry.
Hola, hola, bleskovka volá! :)

14. září 2014 v 12:44 | Toralei |  Soutěže
Ahoj, dnes jsem se rozhodla udělat bleskovku. Tématem bude třeba já. xD Ne, otázky rozhodně nemusíte mít správně. :D Zajímalo by mě, co o mně víte. Otázek je jen 5, to snad až tak moc není. :D

1.) Jak se jmenuji? (Pokud nevíš, mrkni se na můj ask.fm) xD
2.) Jsem kočkomilka?
3.) Jaká je má nejoblíbenější písnička. (Nápovědu najdeš v týdením playlistu zde.)
4.) Jaká je má nejoblíbenější monsterka?
5.) Nejoblíbenější číslo? (Nápovědu můžeš nalézt též na mém ask.fm)

Do kometářů také napiš JAKOU cenu chceš (kytička, srdíčko nebo hvězdička) a CO na ní chceš.

Toleruji max. 2 chyby. :)
Toť vše. S přání hezkého dne Toralei.


I have today birthday!

12. září 2014 v 20:39 | Toralei |  Deníček
Nazdar, lidi! Dnes mám narozeniny neboli včera jsem měla narozeniny. Silně pochybuji, že si tento článek dnes 12.9. přečte, že? Z této věty vyzařuje negativita. Proč?! Nemohla jsem se přihlásit na ten "zasraný" Blog.cz!! Málo z vás mě pochopí, používáte jiné prohlížeče než já. Já osobně používám Google Chrome, ano, ten debilní Chrome. Normálně se neodhlašuji, ale chtěla jsem napsat něco na blog mé kamarádky, kde jsem spoluadminkou. Nešlo to. No, nic, řekla jsem si. Rozhodla jsem s eto zkusit znovu, znovu ... a ono pořád nic. Tak se jdu znovu přihlásit na můj blog. A nemohu s přihlásit! Zkouším to asi 15x a pak vybuvhnu vzteky. Napíšu si do vyhledávače "Nemohu se přihlásit na Blog.cz" a vyjede mi tam pár článků. Jeden se zrovna týká tohoto témata. A viníkem je nakonec Google Chrome. No, rozhodla jsem se, že tedy vyzkouším Firefox - naštěstí funguje u něj přihlášení. No, tak na něm napíšu ty jisté články. Když jsem ukončila činnost, zavřela jsem prohlížeč a šla si dělat jiné věci. Když ho zapnu tak je najednou plný reklam, vyskakují mi automaticky nová okna, která mě přesměrovávají na nějaké stránky, kde mě nutí stáhnout si nějaký program. U některých se mi stahování spouští automaticky. To se vás ale netýká, můj problém. Vyníkem je jakýsi program, o kterém ani nevím, že jsem si ho stáhla a ani se mi nezobrazuje ve stažených programech v notebooku. Zkrátka v tom mám "bordel".
Dnešek ale byl i positivní. Mám dnes 12. narozeniny, dostala jsem 2 dárky, další dostanu jindy a několik stovek korun. Tak akorát na nějakou novou monsterku. Docela uvayžuji nad tím, že si objednám přes internet Cleolei. Také jsem dnes byla v aquaparku, takže OK. Jinak mě dva dárky, které jsem dostala moc potěšily. Mini Bluetooth reproduktor a knížka - Emily Strange. Mým problémem je to, že čtu ryhcle a knížku, co má tak 300 stránek přečtu za 2 až maximálně 3 dny. Ve škole se mi vcelku daří, ale jsem si vědoma, že 2. stupeň není "procházka růžovým sadem". Jednu věc mi ale tenhle den nechutí. Kdybych mým kamarádkám neřekla, že mám narozeniny ani by mi nepopřály. :( Dále mě štve, že moje nejlepší kamarádka ani neví, že mám narozeniny. No, je momentálně v Itálii, až se vrátí, snad mi popřeje, ale naděje je minimální. Tímhle mě opravdu moc štve. Podstatě mě štve to, že si mě lidé nevšímají, všichni mě ignorují. Počítám i učitele. Sakra, to jsem neviditelná!? A nebo mě prostě nesnášíte a raději mě ignorujete?! Chci se zkrátka změnit, už nechci být odhozena jako kus hadru! Už nidky! ...

Girl feeding cats,

zdroj obrázku: Google